Кімнатні рослини

четвер, 26.09.2013

захист сенполій від шкідників

Правильний догляд за рослинами - запорука того, що вони будуть гарно цвісти і радувати око. Проте часто рослини втрачають декоративний вигляд, починають марніти і, навіть, можуть загинути. Щоб запобігти таким жахливим наслідкам - треба знати все про правильний догляд...

Читайте про те, як доглядати за сенполіями на сайті "Квітникарство"

Також читайте інші цікаві статті на сайтах:

http://my-flower.com.ua/

неділя, 31.03.2013

як виростити банан в кімнаті

Думаю, абсолютно всі бачили, знають і їли банан. Проте небагато хто знає, що банан - це трава. І дуже мало знає про те, що банани можна вирощувати у вазонку.

Отже деякі сорти бананів можна вирощувати у кімнатних умовах. Якщо ви придбали саджанець банана і він за кілька років вже вперся у стелю - значить ви придбали не карликовий сорт і його краще віддати десь у великі приміщення, або обрізати над землею, і він знову почне рости із бічних пагонів...

Більше про кімнатний бананчитайте в бдлозі "Квітникарство".

Корисні сайти:

Дошка оголошень.

понеділок, 24.12.2012

щеплення кактусів

Як щепити кактуси, та багато іншого читайте на блозі Квітникарство.
Наші друзі:

http://zrobysam.blox.ua/html;

http://ubuntueasy.com/;

http://stravyua.blox.ua/html;

http://gimp4u.narod.ru/;

http://vk-softer.narod.ru/.

середа, 30.05.2012

вирощування зигокактуса

Думаю всім вам відома ця рослина. Свою популярність і любов квітникарів вона завоювала завдяки своєму рясному цвітінню серед глухої зими, коли інші вазонки перебувають у стані спокою.

Дізнатися більше про те, як вирощувати й доглядати за зигокактусом можна ТУТ.

Наші друзі:

http://my-flower.com.ua/;

http://ubuntueasy.com/;

http://zrobysam.blox.ua/html.

неділя, 18.03.2012

алое деревовидне

Алое віддавна вирощували українці в своїх кімнатах, тому що це невибаглива, лікарська рослина, яка може рости, практично в любих умовах. В народі його називають столітником, і помилково вважають, що він цвіте один раз на 100 років, і після - гине. При правильному догляді рослина щорічно буде радувати вас своїм цвітом.

Детальніше про алое деревовидний читайте на сайті Квітникарство

неділя, 07.11.2010

Родина: ароїдні.

Батьківщина: Центральна і Південна Америка, Філіппіни.

Декоративно-листяна рослина з вологих тропічних лісів. Стебло відсутнє, корені видозмінені в кореневище. Листя велике (до 50 см), овальне, або ланцетне, на довгих черешках, зібране в прикореневу розетку.

Квіти дрібні, зібрані в суцвіття-початок з великим зеленуватим покривалом біля основи. При штучному запиленні можна отримати плоди – невеликі зеленуваті ягоди з дрібним насінням.

Спатифіліуми – рослини тепло і світлолюбові.

Детальнішу інформацію про цей вазонок ви зможете прочитати тут

четвер, 19.08.2010

Сингоніуми - багаторічні трав’янисті ліани з стеблом, що дерев’яніє біля основи. У природі рослини цвітуть дрібними квітками, зібраними в початок. Початок оточує зеленувато-жовте покривало. На місці запилених квіток утворюється  плід-ягода. У кімнатах сингоніуми цвітуть і плодоносять рідко. Але вони радують хазяїв своєю добірністю, швидкістю росту й здатністю утворювати "зелені стінки".

Детальнішу інформацію про цей вазонок ви можете прочитати ТУТ

Якщо ви зібрались купувати що небудь на eBay, то вам перш за все необхідно взнати яка карта для eBay потрібна.

Пуансетію в народі називають різдвяною зіркою - це багаторічний вічнозелений кустарник із прямими стеблами, на яких мало гілок, заввишки від 50 см до 1,5 м. Стебло просте й голе, усередині порожнє. Листя велике, яйцеподібно-еліптичне, загострене на верхівці листкової пластинки. На тлі цього листя, схожого на кленове, ефектно виглядає розетка великих приквітків, забарвлених  у яскраво-червоний, білий, абожовтуватий колір.

Цвітіння пуансетії припадає назимовий період і починається в грудні, за що ця рослина отримала в народі назву "новорічна зірка" або "різдвяна зірка". Цвітіння тривале, закінчується десь у березні. Після цвітіння забарвлення приквітків блідне або зеленіє, деякі з них обпадають. У цей період починається посилений ріст молодих пагонів.

Блог переїхав!

Детальнішу інформацію ви зможете прочитати ТУТ.

неділя, 09.05.2010

Це красиві декоративно-листяні й декоративно-квітучі багаторічні трав’янисті рослини. У роді ахіменес нараховується близько 50 видів.

Детальнішу інформацію ви зможете прочитати ТУТ

вівторок, 04.05.2010

Родина: ароїдні.

Батьківщина: вологі тропічні ліси Америки.

Вічнозелена рослина з дуже декоративним листям. Це ліана з могутніми, спочатку зеленими, а згодом - одеревінілими стеблами, які у природі виростають довжиною до 15 метрів. Листя в монстери величезне, у гарних умовах досягає одного метра завширшки й розташоване на довгих черешках, які охоплюють своєю основою стебло.

У молодої рослини декілька перших листочків мають серцеподібну форму. Вони відносно невеликі й часто з цільною листковою пластинкою.

Детальнішу інформацію ви зможете прочитати ТУТ.

 
1 , 2